Zdjęcia: Piotr Drzewiecki

--- DOROŚLI ---

--- DZIECI ---

Link do grupy 'Bierzmowanie Kolegiata 2020'

Zwracamy się z prośbą do osób, które w tym roku przygotowują się do sakramentu bierzmowania, aby zechciały dołączyć do grupy na facebooku - 'Bierzmowanie Kolegiata 2020'.

W związku z pandemią i towarzyszącymi jej obostrzeniami nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy powrócimy do tradycyjnych spotkań, dlatego na początek proponujemy taką formę kontaktu.

(proszę kliknąć w poniższy obrazek)

Przewodniczący Episkopatu apeluje o modlitwę o deszcz

Niedziela Miłosierdzia Bożego, Eucharystia godz. 9:00, LIVE

Zakrywanie ust i nosa w kościele

Rozważanie Drogi Krzyżowej

List Arcybiskupa Metropolity Łódzkiego ma Triduum Paschalne i Wielkanoc

treść listu poniżej

Celebracje Wielkiego Tygodnia

Obrzęd błogosławieństwa pokarmów na stół wielkanocny

Gorzkie żale cz. II

Liturgia

2020-05-25, Poniedziałek, Rok A, II, Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Bedy Czcigodnego, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Grzegorza VII, papieża albo wspomnienie św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy
Dz 19, 1-8
Ps 68 (67), 2-3. 4 i 5ac. 6-7b. (R.: por. 33a)
Kol 3, 1
J 16, 29-33
2020-05-26, Wtorek, Rok A, II, Wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera
Dz 20, 17-27
Ps 68 (67), 10-11. 20-21 (R.: por. 33a)
J 14, 16
J 17, 1-11a
2020-05-27, Środa, Rok A, II, Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Augustyna z Canterbury, biskupa albo wspomnienie św. Pawła VI, papieża
Dz 20, 28-38
Ps 68 (67), 29-30. 33-35a. 35bc i 36bc (R.: por. 33a)
Por. J 17, 17ba
J 17, 11b-19

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Michała Archanioła, siedziba: Łask, Warszawska 15.