Ogłoszenia

czytaj więcej

Intencje mszalne

czytaj więcej

Darowizna

czytaj więcej

Duszpasterstwo nauczycieli

Serdecznie zapraszamy nauczycieli naszego Miasta na pierwsze spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli, które odbędzie się we wtorek 09 czerwca 2015 r., o godz. 19:00, w salce parafialnej (Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Michała Archanioła) przy ul. Warszawskiej 15 w Łasku. 

Duszpasterstwo Nauczycieli stawia sobie za zadania:

  • jednoczenie środowiska nauczycielskiego;
  • niesienie pomocy nauczycielom w odkrywaniu charyzmatu pedagoga i wychowawcy;
  • budowanie wspólnoty na fundamencie Ewangelii i modlitwy;
  • dążenie do duchowego wzrostu.

Stała działalność Duszpasterstwa to:

  • Comiesięczne spotkania formacyjne (zgodnie z kalendarium) w salce parafialnej przy ul. Warszawskiej 15 w Łąsku. Każde spotkanie rozpoczynać będzie Msza św. w kaplicy MB Łaskiej.
  • W okresie Bożego Narodzenia spotkanie opłatkowe.
  • -rzydniowe Rekolekcje Wielkopostne. Nauczyciele uczestniczą w codziennej Mszy św. i naukach rekolekcyjnych. 
  • Pielgrzymka do wybranego sanktuarium w Polsce. 

Opiekę duszpasterską sprawuje ks. Piotr Urbaniak – wikariusz Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Michała Archanioła w Łasku

 

Zapraszamy wszystkich nauczycieli

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Michała Archanioła, siedziba: Łask, Warszawska 15.