Ogłoszenia

czytaj więcej

Intencje mszalne

czytaj więcej

Eucharystia

zobacz kiedy...

Koncerty

30 września zapraszamy na DWA KONCERTY.
Pierwszy dedykowany dzieciom. Na msze św. o godz. 10:30 przybędą Jezusowe Promyczki i Promyki wraz z Siostrą Etieną – założycielką i prowadzącą zespół z Ksawerowa. Bezpośrednio po mszy św. Koncert zatytułowany: „Radośnie Śpiewajmy Panu”. Zachęcamy już dziś rodziców i dzieci do pozostania w Kolegiacie.
Drugi Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Będzie to Koncert Patriotyczny zatytułowany „Barwy Wolności” w wykonaniu Lecha Makowieckiego. Koncert będzie prezentacją autorskich ballad i pieśni ukazujących w chronologicznej kolejności wybrane wydarzenia ze stulecia naszego dochodzenia do Wolności. Niezwykle emocjonalny, wypełniony nostalgią klęsk i euforią zwycięstw budzi nadzieję na lepszą przyszłość. Kolegiata, 30 września, godz. 19:00.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Michała Archanioła, siedziba: Łask, Warszawska 15.