Ogłoszenia

czytaj więcej

Intencje mszalne

czytaj więcej

Eucharystia

zobacz kiedy...

Informacje

Wystawa zdjęć i muzyczny festiwal

Zachęcamy do zainteresowania się WYSTAWĄ ZDJĘĆ Tomasza Walkiewicza. Wystawa nosi tytuł: „Moje podróże” i prezentowana jest w kaplicy Św. Anny.Zapraszamy w lipcu i sierpniu 2018 r. na II Międzynarodowy MUZYCZNY FESTIWAL zatytułowany: „Muzyka w XVI-wiecznej Kolegiacie”.

 

Zapraszamy w lipcu i sierpniu 2018 r. na II Międzynarodowy MUZYCZNY FESTIWAL zatytuowany: 'Muzyka w XVI-wiecznej Kolegiacie.'

 

Dziś o godz. 19:00 „Śpiewamy Pana Stanisława” - Wieczór arii i pieśni Stanisława Moniuszki z okazji nadchodzącego Roku Moniuszkowego

Wykonawcy: soliści Teatru Wielkiego i Muzycznego w Łodzi.

Prowadzenie koncertu: Krystyna Pietranek-Kulis.

 

Za tydznień w niedzielę : „Muzyka hrebacianych pól“

Wykonawcy: Man Li Szczepańskiej - fortepian (Chiny), Anna Krysztofiak - tradycyjne instrumenty chińskie.

 

Prowadzenie koncertu:  Krystyna Pietranek-Kulis.

 

Zapraszamy w każdą wakacyjną niedzielę, o godz. 19:00 do Koegiaty. Na wszystkie koncerty WSTĘP WOLNY.


Siła modlitwy

Zapraszamy naprojekcję filmu „Siła modlitwy” („War room”). To film autorów „Fireproof – Ognioodporni” i „Courageous – Odważni”. Przykuwający uwagę dramat rodzinny skupiony na sprawach wiary, ukazujący siłę modlitwy, pełen humoru i ciepła, pokazuje moc, którą wiara daje w małżeństwie, rodzicielstwie, karierze zawodowej, przyjaźni oraz we wszystkich innych sferach życia. Film będzie wyświetlony w środę 16 maja o godz. 19:00 w sali widowiskowej Łaskiego Domu Kultury przy ul. Narutowicza 11. WSTĘP WOLNY.

 

 

 

 

 

 


    Zasady przetwarzania danych

    Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

    Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Michała Archanioła, siedziba: Łask, Warszawska 15.