Zapraszamy na film

film kwiecien 2018

Film "Sprawa Chrystusa" to historia najważniejszego dziennikarskiego śledztwa w dziejach

Czy to tylko kwestia wiary, czy też da się udowodnić, że Chrystus zmartwychwstał? Czy dwa tysiące lat po wydarzeniach w Jerozolimie możemy coś stwierdzić na pewno? Czy nauka może potwierdzić podstawowy fundament naszej wiary?
Lee Strobel, uznany dziennikarz śledczy „Chicago Tribune”, podejmuje dziennikarskie śledztwo na temat zmartwychwstania Jezusa. Jako ateista jest przekonany, że obali centralny punkt chrześcijańskiej nauki. Swoje działania prowadzi uczciwie, zgodnie ze sztuką, wykorzystując te same metody, których używał przy tworzeniu najważniejszych reportaży, przynoszących mu uznanie i prestiżowe nagrody. Im głębiej postępuje w swoim dochodzeniu, tym bliżej jest szokującej dla niego prawdy.
Zapraszamy w środę 25 kwietnia na godz. 19:00 do Łaskiego Domu Kultury (sala widowiskowa). WSTĘP WOLNY.

(przed Mszą św.)

Dziś jest: 25 Kwiecień 2018